piątek, 26 sierpnia, 2022
Rozrywka

Wynajmij sobie VR

Powszechnie uważa się, że VR nie rozwijał się tak, jak tego się spodziewano. Większość ekspertów, na przełomie lat 80 i 90 XX wieku spodziewało się, że VR szybko zawładnie wieloma aspektami życia. Największym ograniczeniem dla producentów oprogramowania i sprzętu VR okazała się ograniczona prędkość przesyłania danych.

Oculus na wiele różnych okazji

wynajem oculusWedług powszechnie panującej opinii największe wyzwanie stojące przed światem VR zostanie przezwyciężone wraz z wprowadzeniem internetu piątej generacji – 5G. Dzięki temu dane będą mogły być transferowane zdecydowanie szybciej, co poprawi wydajność stosunkowo niewielkich systemów jakim jest np. Oculus. Lepsza grafika w grach VR wymaga większej ilości danych, a więc również większej możliwości przesyłowej. Oculus już teraz oferuje coś więcej niż same gry. Rewolucyjne okazało się rozwiązanie, w którym Oculus wprowadzał możliwość przeniesienia się do wirtualnej sali fitness. Dzięki temu nie musimy wychodzić z domu, aby móc skonsultować się z personalnym trenerem, który poprawi naszą pozycję w poszczególnych ćwiczeniach. Warto spróbować przed kupnem produktu, a do tego celu pomocny może okazać się wynajem Oculus już teraz jest systemem bardzo popularnym, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, ale coraz częściej jest też przedmiotem zainteresowania w Polsce, w charakterze nieodzownego elementu spotkań integracyjnych, szkoleń, czy też paneli edukacyjnych. Przyszłość VR to medycyna, edukacja, szkolenia, militaria i oczywiście, niezmiennie rozrywka.

VR może być fantastycznym dodatkiem do imprezy firmowej. Wyjazd do odległych zakątków świata nie musi być potrzebny, kiedy mamy odpowiednie oprogramowanie VR, które pomoże nam przenieść się tam gdzie chcemy i na zasadach na jakich chcemy.

Back To Top