czwartek, 25 sierpnia, 2022
Zdrowie

Wypełnij bruzdy i poczuj się znów młodo!

Proces polegający na starzeniu się naszego ciała jest czymś nieuniknionym dla każdego człowieka. Nie oznacza to jednak, że musimy cieszyć się z nadchodzących zmarszczek i przyjmować je na klatę! W końcu nie od dziś wiadomo, że są sposoby na to, aby skutecznie odjąć sobie lat!

Młodszy wygląd dzięki wypełnionym bruzdom

wypełnianie bruzd KatowicePowiada się, że po przekroczeniu dwudziestego piątego roku życia zaczyna nas dopadać tak zwana równia pochyła, czyli moment w którym zamiast dojrzewać stajemy się jedynie coraz starsi. Nie dotyczy to każdego, ponieważ proces starzenia się skóry jest głównie podyktowany warunkami genetycznymi przez co wielu z nas starzeje się wolniej od rówieśników. Ja jestem jedną z takich osób, które pomimo przekroczenia magicznej dwudziestki piątki wciąż nie posiadam większych zmarszczek. Mimo to zauważyłam ostatnimi czasy, że moje bruzdy wargowo nosowe dosyć się pogłębiły co niestety zaczęło dodawać mi lat. Na szczęście są specjalne zabiegi na wypełnianie bruzd Katowice, czyli moje obecne miejsce zamieszkania, mają kliniki z których dobrodziejstw skorzystała już niejedna usatysfakcjonowana kobieta. Pomyślałam zatem, że dlaczego by nie spróbować? Nie sądziłam jednak, że będzie to tak proste, tak szybkie i tak… bezbolesne! Zabieg trwał naprawdę chwilę i polegał na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w miejsce pogłębionych bruzd. Jeśli mam być szczera, to domowa depilacja nóg jest bardziej bolesna od takiego zabiegu. Przeprowadzany był on przy użyciu miękkiej kaniuli dzięki czemu nie podrażnił moich nerwów, a ja nie odczułam żadnego dyskomfortu.

Zabieg przebiega zatem bardzo szybko, bezboleśnie i skutecznie. Można by nawet powiedzieć, że swobodnie możemy zahaczyć o klinikę będąc na zakupach i wrócić do domu młodszym o kilka lat! Efekty bowiem są naprawdę rewelacyjne i nie sądziłam, że po dziesięciu minutach znów mogę wyglądać na te kilka lat mniej!

Back To Top