piątek, 26 sierpnia, 2022
skip hop
Rozrywka

Wyścigi rowerowe i bezpieczny skip hop

Moje dzieciaki jutro biorą udział w wyścigach rowerowych organizowanych na stadionie. Najmłodsza jeszcze jest za mała, ale uparła się, że ona też wystartuje, razem z siostrami. Co roku na miejskim stadionie organizowane są wyścigi rowerkowe.

Bezpieczny skip hop i zabawa dzieci

skip hopBiorą w nich udział dzieci zarówno na rowerkach biegowych, jak i na zwykłych rowerkach z kółkami bocznymi i na rowerkach już bez dodatkowych kółek. Dzieci podzielone są według wieku i pojazdu. Malwinka i Asia brały już udział w wyścigach w zeszłym roku. Każda wygrała, więc i w tym roku chcą uczestniczyć w zabawie. W zasadzie wygrywają wszystkie dzieci, ponieważ jadą trójkami. Czyli każde stanie na podium. Fajna sprawa, bo nie ma płaczu. W tym roku Malwinka pojedzie już bez bocznych kółek, natomiast Asia wystartuje na swoim rowerku biegowym bezpieczny Skip Hop tak jak w zeszłym roku. Problemem jest jednak Kasia, bo w wyścigach biorą udział tylko rowerki dla dzieci, a ona jeszcze na rowerze nie jeździ. Jest za mała, ale ma swój jeździk i na nim nieźle śmiga. Mała uparła się, że weźmie udział w zawodach na swoim jeździku. Tak więc spodziewam się jutro olbrzymiej histerii z jej strony. Myślę co zrobić, żeby i ona miała okazję po ścigać się. Zastanawiam się, czy nie powiedzieć jej, że ona bierze udział w wyścigach w innym miejscu i na przykład na boisku szkolnym zrobić wyścigi tylko dla moich trzech panienek. Oczywiście z nagrodami. Chyba tak zrobię. Przygotuję numerki startowe i paczki dla zwycięzców. Największą dla najmłodszej, bo starsze dziewczyny dostaną już po paczce w pierwszych, tych prawdziwych zawodach.

Muszę też zacząć małą uczyć jeździć na rowerku biegowym, żeby za rok i ona z wszystkimi mogła uczestniczyć w wyścigach. Kasia wzoruje się na swoich starszych siostrach i chciałaby razem z nimi wszystko robić. Jak będzie tak śmigać ba biegówce jak na jeździku to wygra przyszłe zawody.

Back To Top