piątek, 26 sierpnia, 2022
odbiór gruzu
Usługi

Wywóz gruzu jako mój pomysł na firmę

Muszę wam powiedzieć, że czas się wyprowadzić od ojca. Wyprowadzić w sensie firmowym. Pracuje i pomagam w jego firmie budowlanej w Poznaniu, ale chciałbym mieć coś swojego. Wpadłem na pomysł, że będę miał wywóz gruzu.

Czy odbiór gruzu może być zajęciem dochodowym?

odbiór gruzuPo prostu, kupię sobie wywrotkę, będę miał klientów wśród takich klientów, którzy mają firmy budowlane. Będę miał najlepszy odbiór gruzu w Poznaniu, zagwarantuje doskonałe cenniki, dzięki którym szybko pozbędę się konkurencji. Po jakimś czasie zatrudnię pracownika, będę miał odbiór gruzu w całym Poznaniu. Planuję właśnie taką firmę założyć. Ze starymi firmami budowlanymi nie wygram, mają już swoją renomę, a ja nie mam czasu, aby z nimi walczyć o klientów. Lepiej z nimi współpracować dlatego mój wywóz gruzu, będzie im robił porządek na placu budowy, remontu czy innych działań gdzie ten gruz się będzie pojawiać. A wiadomo, że w Poznaniu takie rzeczy się mogą pojawiać, bo tu remont ulicy, tam jakaś kamienica wymaga odrestaurowania, no nie będę teraz tego wymieniał każdy o tym wie. Dlatego moja firma będzie miała tani odbiór gruzu Poznań na terenie całego miasta. Rozmawiałem z tatą i powiedział, że porządny wywóz gruzu się na pewno przyda. Jak zarejestruję firmę i będzie tam wpisane wywóz gruzu, to tata odda mi za darmo swój samochód z naczepą, abym miał narzędzie do pracy. To dobrze, bo dzięki temu zainwestuje w reklamę, ulotki i poświęcę czas na telefonowanie, mailing do klientów. Wywóz gruzu do czysta, tak, że nie będzie miał kto narzekać na zwały nieczystości podczas budowy.

 

Tak teraz już kiedy napisałem porządny biznesplan, sprawdziłem rynek w Poznaniu, wiem, że wywóz gruzu opłaci mi się najbardziej. Nawet nie nazwałbym to ryzykiem, tu wszystko mam wyliczone. Przede wszystkim cieszę się, że tata mi na początku pomoże.

Back To Top