środa, 24 sierpnia, 2022
Przemysł

Zabezpieczająca tabliczka grawerowana dla kota

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dla wielu rodzin. W mojej rodzinie również szczególnie świętujemy ten czas. Robimy wystawna kolacje dla całej rodziny i obdarowujemy się prezentami. Zeszłoroczne święta były dla mnie bardzo szczególne i nie zapomnę ich do końca życia.

Grawerowana tabliczka dla pupila

tabliczki grawerowaneOdkąd pamiętam zawsze chciałam mieć zwierzę, lecz nigdy nie mogłam zdecydować jakie bym chciała. Jestem osobą, która kocha naprawdę wszystkie zwierzęta. Na zeszłoroczne święta mój mąż postanowił zrobić mi niespodziankę i podarował mi małego kotka, byłam zachwycona. Z racji tego, że mieszkamy w domku jednorodzinnym kot mógł swobodnie wychodzić sobie na dwór. Mimo tego, że kot został zaczipowany u weterynarza i tak postanowiłam go zabezpieczyć. Przez Internet zamówiłam tabliczki grawerowane dla mojego pupila. Na tabliczce wygrawerowane było imię zwierzaka, adres domowy i numer telefonu więc w razie, gdyby się zgubił, jeśli ktoś go znajdzie będzie mógł skontaktować się ze mną. Zamówiłam z góry kilka sztuk tabliczki z racji tego, że zawsze wole mieć zabezpieczanie na wypadek, gdyby mój kot zgubił tabliczkę przyczepioną do obroży. Powiedziałam o moim zakupie mężowi i oboje doszliśmy do wniosku, że to był dobry pomysł. Dostawa miała potrwać około tygodnia więc przez ten czas postanowiłam nie wypuszczać mojego kota z domu, żeby nie kusić losu.

Sprzedawca okazał się naprawdę rzetelny paczka przyszła w siedem dni z zegarkiem w ręku. Wykonanie również okazało się świetne, grawer na tabliczce był laserowy więc nie dało się go niczym zetrzeć ani zniszczyć, no chyba że mój kot postanowiłby sobie pojeździć tabliczką po ostrych kamieniach. Miałam nadzieje, że jednak nie będzie chciał tak zrobić i że będzie zadowolony z nowych tabliczek tak samo jak ja.

Back To Top