piątek, 26 sierpnia, 2022
Uroda

Zabiegi rf frakcyjnym zyskują popularność

Zabiegi wygładzające zmarszczki robią się coraz bardziej popularne. Wiele kobiet chce nadal wyglądać młodo mimo osiągnięcia średniego wieku. Dobry wygląd przyda nam się w pracy, ale także na co dzień. Będziemy czuły się lepiej i usłyszymy mnóstwo komplementów.

Wiele Polek korzysta z rf frakcyjnego

rf frakcyjnyNa rynku kosmetycznym pojawiło się wiele nowości. Nowe kremy co miesiąc trafiają do aptek i drogerii. Coraz więcej Polek decyduje się też na zabiegi kosmetyczne. Obecnie jednym z bardziej popularnych zabiegów jest rf frakcyjny. cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki temu, że są niezwykle skuteczną i bezpieczną metodą odmładzania skóry twarzy i ciała. Ze względu na bezpieczeństwo i brak powikłań po zabiegowych stanowią wspaniałą alternatywę dla zabiegu laserowego czy chirurgicznego odmładzania. Zabieg ten spłyca zmarszczki, poprawia koloryt skóry, zwęża pory odmładza okolicę oczy i ust oraz remodeluje policzki. A to tylko niektóre jego pozytywne efekty. Polega on na nakłuwaniu skóry oraz jednoczesnym nagrzewaniu jej falami radiowymi. Pobudza to naszą skórę do samoregeneracji. Jego efekty są szybko widoczne. Sam zabieg jest dosyć bolesny i wykonuje się go po znieczuleniu skóry kremem. Jeżeli jest wykonywany na ograniczonym obszarze np. zmarszczki nad górną wargą, wychodzimy z gabinetu bez zaczerwienień po wykonanym zabiegu. Jeśli obejmuje większy obszar to do czterech dni po zabiegu może być zaczerwieniona i piekąca. Ten niewielki dyskomfort wynagradza nam jednak nasza odmłodzona skóra twarzy. Efekty są zachwycające i widoczne od razu.

Zabieg ten można również stosować na inne części ciała. Skutecznie likwiduje rozstępy i cellulit. Wygładza również blizny. Ujędrni skórę brzucha po ciąży. Jego zaletą jest też to, że można go wykonać o każdej porze roku, nawet latem.

Back To Top