wtorek, 23 sierpnia, 2022
koperty foliowe
Zakupy

Zakup odpowiednich opakowań i kopert foliowych

Bardzo często zdarza mi się, że musze kupić coś do zapakowania czegoś. Lubię mieć w domu porządek oraz mieć wszystko poukładane. Tak by nic mi się nie zapodziało. W tym celu kupują non stop jakieś pudełeczka, opakowania kartonowe, czy szkatułki.

Koperty foliowe są tanie

koperty folioweOne bardzo ładnie wyglądają na moich półkach, więc nie kupuje takich zwykłych opakowań, tylko zawsze z jakimiś wzorami. Ostatnio porządkowałam swoje dokumenty oraz postanowiłam je raz na zawsze schować do pudełka, ale pojawił się problem. Nie miałam w domu już wolnych opakowań, czy pudełek. W związku z tym musiałam wybrać się do pobliskiego sklepu, gdzie mają liczne opakowania, pudełeczka, czy inne rzeczy do przechowywania. Ale nie chciałam tak po prostu włożyć całej tej dokumentacji do opakowania. Najpierw pomyślałam sobie, że dobrze będzie je jeszcze czymś zabezpieczyć, no nie wiem może koperty bąbelkowe by się nadały, ale z drugiej strony one zajmują zbyt dużo miejsca, a wtedy bym potrzebowała kilku opakowań, a nie jednego, prawda? Ale może dobrym rozwiązaniem są trwałe koperty foliowe, które po pierwsze są tanie i nie zajmują już tyle miejsca. Potrzebowałam średniej wielkości opakowania, takiego który można bez problemu zamknąć oraz otworzyć. Sprzedawczyni poleciła mi kartony fasonowe. Po przyjrzeniu się ich również stwierdziłam, że to bardzo dobry pomysł, by je kupić. Wzięłam tak na wszelki wypadek o jeden karton więcej. By nie musieć drugi raz biegać do sklepu, gdyby jeden karton mi nie wystarczył. Po powrocie ze sklepu od razu zabrałam się do przygotowania dokumentacji do zapakowania.

Ale najpierw jeszcze musiałam sama złożyć te dwa kartony, by zobaczyć czy wystarczy mi jeden, czy muszę wykorzystać dwa. Jak się okazało potrzebne mi były oba. Tak wiec zakup nie poszedł na marne.

Back To Top