piątek, 02 września, 2022
motoreduktor ślimakowy
Zakupy

Zamawiam motoreduktory ślimakowe dla przyjaciela mojego szefa

Dzisiaj muszę załatwić materiały bo przełożony prosił mnie o pomoc. Zamówienie zazwyczaj do naszej firmy załatwiam na spokojnie. Sprawdzam cenę i po zastanowieniu się i przeanalizowaniu wszelkich kosztów dokonuję zakupu u danego producenta.

Motoreduktor ślimakowy różnych producentów

motoreduktor ślimakowyZazwyczaj do sklepu zamawiam trwale wykonany motoreduktor ślimakowy różnych producentów, żeby klienci mieli prawo wybory. Motoreduktory walcowe zamawiam dokładnie w ten sam sposób. Zależy mi, żeby motoreduktory ślimakowe były wysokiej jakości dlatego zawsze sprawdzam dostawcę. Chcę żeby miał dobre opinie. Nie chcę inwestować w tani sprzęt, który po krótkim czasie użytkowania będzie wymagał wymiany. Uważam, że motoreduktor ma tak przystępną ceną że nie potrzeba szukać dodatkowych oszczędności. Dzisiaj przełożony przyszedł do mojego biura i powiedział o problemie, który ma jego przyjaciel. Pan Mirek prowadzi magazyn i potrzebuje na wczoraj motoreduktory. Okazało się, ze jego maszyna miała awarię a osoba, która jest odpowiedzialna za składanie zamówień jest na zwolnieniu lekarskim. Koleżanka, która ją zastępowała zawsze w takich sytuacjach nie wie jak rozwiązać dany problem, dlatego pan Mirek zwrócił się do nas. Na stanie nie mamy aż tyle motoreduktorów ile Pan Mirek potrzebuje. Postanowiłam odezwać się do dostawcy z którym jesteśmy w stałym kontakcie i razem współpracujemy. Producent powiedział, ze na jutro jest mi wstanie przygotować to zamówienie. Dodatkowo zaproponował mi dostawę kurierską w gratisie. Przełożony bardzo ucieszył się, że tak szybko udało mi się zakupić motoreduktory potrzebne do firmy jego przyjaciela. Motoreduktory zostaną dostarczone bezpośrednio do firmy przyjaciela.

Dodatkowo cena była korzystna bo zamawiałam spora ilość. Ucieszyłam się, że mogłam pomóc mojemu przełożonemu. On zawsze docenia, jak ktoś jest chętny do dodatkowych obowiązków.

Back To Top