czwartek, 01 września, 2022
Budownictwo

Zamawiam okna aluminiowe od dobrego producenta

Jestem prezesem jednej z Bydgoskich spółdzielni mieszkaniowych. Lokatorzy mi ufają, ponieważ wiedzą, że zrobię wszystko dla dobra mieszkańców, a osiedla, którymi zarządzam są czyste i zadbane. W tym roku szykował się remont na jednym z nich.

Zamówione okna w Bydgoszczy są w dobrej cenie

okna aluminiowe w BydgoszczyJedno z osiedli wymagało remontu, ponieważ konieczna była wymiana ogrodzenia, chodników no i słyszałem od niektórych mieszkańców, że należy wymienić okna na klatce schodowej i w piwnicy. Podobno są nieszczelne i teraz, jak jest chłodno to bardzo wszystkim przeszkadza. Na dodatek ucieka ciepło z bloku, więc muszę się tym zająć od razu. Znam jednego producenta, który ma najlepsze okna aluminiowe w Bydgoszczy i na dodatek ceny bardzo rozsądne. Mamy jeszcze budżet na remont, ale każda oszczędność jest wskazana. Dzięki temu zrobimy więcej. Zadzwoniłem do producenta i umówiłem się na spotkanie. W grę wchodzi wiele okien, dlatego negocjacje są wskazane. Jako prezes spółdzielni to zawsze samodzielnie załatwiam takie sprawy, ponieważ lubię mieć wszystko pod kontrolą. Ze spotkania jestem bardzo zadowolony, ponieważ udało mi się uzyskać okna w bardzo niskich cenach. Aż tak dużego rabatu to się nawet nie spodziewałem. Mam stałą ekipę pracowników, którzy zajmą się wymianą okien, więc oszczędności będą jeszcze wyższe. Dostawa okien została zrealizowana następnego dnia. W tym czasie już pojawiło się nowe ogrodzenie i został wymieniony chodnik. Teraz spokojnie można wstawić w blokach okna. Jestem zadowolony, że wszystko sprawnie poszło.

Nasze bloki na osiedlu mają teraz bardzo szczelne okna zamontowane i w końcu nie ucieka tyle ciepła. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni i dobrze im się tam mieszka. Ja jestem dumny, że udało mi się wszystko taniej załatwić.

Back To Top