środa, 24 sierpnia, 2022
Edukacja

Zamówiłam solidne mebelki

Pracuję w przedszkolu i jestem odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie naszej placówki. Uwielbiam swoja pracę i dobrze się w niej czuję. Muszę przyznać, że ze wszystkimi paniami tworzymy fajną ekipę i czasem spotykamy się po godzinach. Dzisiaj mam sporo pracy bo szukam nowych mebli przedszkolnych.

Poszukuję mebli do przedszkola

solidne meble przedszkolneMeble zdecydowaliśmy się wymienić bo nasze są już dosyć stare. Nie są zniszczone ale nie są już tak kolorowe jak na początku. Zależy nam żeby nasze przedszkolaki dobrze się czuły w naszej placówce i żeby była ona idealna dla wszystkich dzieci. Solidne meble przedszkolne muszą być dobrej jakości. Chciałabym zamówić je od dobrego i sprawdzonego producenta, który ma na swoim koncie wiele wyróżnień. Mebelki muszą posiadać wszystkie wymagane certyfikaty. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Solidne meble przedszkolne muszą być dostosowane do naszych przedszkolaków. Poszukuje stolików i krzesełek. Przedszkolaki wiele czasu przy nich spędzają kiedy jedzą lub rysują czy malują. Stoliki i krzesełka muszą być lekkie żeby przedszkolaki poradziły sobie z odsunięciem chociażby krzesełka. Udało mi się znaleźć firmę, która wykonuje mebelki dobrej jakości. Cena jest dosyć wysoka ale liczę na to, ze uda mi się wynegocjować niższa kwotę. Zamierzam dokonać sporego zamówienia. Nasze przedszkole jest duże i potrzebuję sporo mebelków. Poza stolikami i krzesełkami chcę zamówić także nowe szafy, na których będą zabawki i książeczki.

Pani dyrektor spodobały się mebelki, które wybrałam. Cena była przystępna. Negocjacje były dosyć twarde ale producent zgodził się ostatecznie na zaproponowaną przeze mnie kwotę. Jestem zadowolona, że nasze dzieci będą spędzały czas w kolorowych salach. Mebelki muszą jeszcze zostać złożone i będzie można z nich korzystać.

Back To Top