piątek, 26 sierpnia, 2022
zarządzanie nieruchomościami
Nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami to niewdzięczna praca

Przez wiele lat pracowałem jako zarządca nieruchomości w Łodzi. Zaczynałem, kiedy ten biznes był jeszcze w powijakach w naszym kraju, dlatego na początku spotykałem się z wieloma sceptycznymi osobami, a biegiem lat klienci robili się coraz trudniejsi.

Łódzkie zarządzanie nieruchomościami na wysokim poziomie

zarządzanie nieruchomościamiKapitalizm ma czasem naprawdę nieprzyjemne efekty. Jeśli chcecie się o tym przekonać – pracujcie z innymi ludźmi. Wielu z nich szybko zacznie was traktować jako parobków i siłę roboczą, której można płacić mało i z opóźnieniem, a najlepiej to wcale. Administrowanie nieruchomościami wcale nie jest pod tym względem lepsze, bo ma się do czynienia z często bogatymi ludźmi, przyzwyczajonymi, że wszystko będzie tak, jak oni sobie zażyczą. Nie dociera do nich, że administracja nieruchomościami to naprawdę złożona sprawa i trudny biznes. Nie jesteśmy cudotwórcami i pracujemy z tym, co dostajemy, a zwykle musimy wszystko powoli wyprowadzać na prostą. Uważam, że moje zarządzanie nieruchomościami-łódź zawsze stało na wysokim i profesjonalnym poziomie, ale klientom tego za mało. Uważają, że pod nadzorem moim czy moich kolegów ich nieruchomość może się zmienić w kurę znoszącą złote jajka. Bzdura! Wszystko potrzebuje czasu, a ja dla mnie administracja nieruchomościami powinna przynosić długofalowe efekty, nie tylko tymczasowe. Jako administrator poradziłem sobie z niejedną trudną sytuacją i zyskałem sporą renomę w środowisku, bo zawsze pilnuję, by wszystko szło jak najlepszym torem.

Teraz, po wielu latach pracy, mam jej dość. Administracja nieruchomości jest wymagająca i stresująca, dlatego planuję znaleźć pracę w jakieś małej firmie i przenieść się w jakąś spokojną okolicę pod Łodzią. 

Back To Top