czwartek, 25 sierpnia, 2022
Finanse

Zatrudniam się w biurze podatkowym

Mój ojciec obiecał, że jak ukończę studia to załatwi mi pracę u swojego przyjaciela w Bydgoszczy. Zawsze chciałam się przenieść do tego miasta i tam żyć. Studia zakończyłam w wynikiem bardzo dobrym i zaczęłam egzekwować od ojca obietnicę.

Praca dla biura podatkowego jest bardzo interesująca

biuro podatkowe bydgoszczPrzyjaciel mojego ojca ma ogromne biuro podatkowe bydgoszcz i podobno odsługuje klientów z całego województwa. Dla mnie to ogromna szansa, ażeby zaistnieć i nie zamierzałam z tego rezygnować. Tata obiecał, że porozmawia z przyjacielem, bo słyszał, że szuka jakiegoś pracownika do swojego biura. Ponaglałam go każdego dnia, ponieważ wiedziałam, że to biuro podatkowe bydgoszcz będzie dla mnie idealnym miejscem pracy. Na dodatek będę w stanie sama się utrzymać i zostanę na stałe w Bydgoszczy. Tata w piątek zwolnił się szybciej z pracy i powiedział, że jedziemy do jego [przyjaciela do Bydgoszczy, ażeby porozmawiać na temat mojego ewentualnego zatrudnienia. Nie sądziłam, że cokolwiek może mi stanąć na drodze, ponieważ posiadam stosowne wykształcenie oraz praktykę, którą zdobyłam na studiach. Moje wysokie oceny również świadczą o tym, że jestem idealną kandydatką do tej pracy. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to taty przyjaciel już na nas czekał. Oprowadził nas po firmie i opowiedział jak działa jego biuro podatkowe bydgoszcz, po czym udaliśmy się do jego gabinetu. Dostałam tę prace i mogłam zaczynać od zaraz. Byłam szczęśliwa i wiedziałam, że marzenia to na prawdę się spełniają. Mogę teraz być samodzielna.

Praca w tym biurze jest bardzo interesująca. Jestem wdzięczna tacie, że dotrzymał słowa i załatwił mi tę pracę. Wiedział, że to dla mnie bardzo ważne. Rodzice odwiedzają mnie w Bydgoszczy i wiem, że są ze mnie dumni, bo świetnie sobie radzę.

Back To Top