niedziela, 28 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

Zatrudniam specjalistę do filmowania ślubów

Jestem organizatorką wesel i jestem w stanie zorganizować każdą imprezę oraz zapewnić wszelkie atrakcje. Wystarczy się do mnie zgłosić a załatwię wszystko od sali po kamerzystę. Pomagam nawet przy zakupie sukien ślubnych pannom młodym.

Specjalista od filmowania ślubów sprawdził się świetnie

filmowanie ślubówMój ostatni kamerzysta wycofał się z interesu i podjął jakąś pracę biurową. Nie mam teraz osoby, która wykonuje filmowanie ślubów i muszę znaleźć kogoś na zastępstwo. Nie powinno być z tym problemów, ponieważ zarobki są bardzo atrakcyjne a pracuje się tylko przez jedną noc. Postanowiłam popytać wśród znajomych kto wykonuje filmowanie ślubów i najpierw im zaproponować tę pracę. Syn mojej sąsiadki zna się na tym i ma podobno bardzo dobrą kamerę. Co prawda jeszcze się uczy, ale ma wolne weekendy i bez problemu mógłby w tym czasie wykonywać filmowanie ślubów. Zaprosiłam go na spotkanie, ponieważ chciałam ustalić warunki współpracy oraz przede wszystkim sprawdzić na co stać tego młodego człowieka. Miał kilka nagrać z imprez szkolnych i uznałam, że jak na chłopaka bez doświadczenia jest rewelacyjny. Nie mogłam go wypuścić i zaoferowałam współpracę. Nie miał wysokich wymagań finansowych co było dla mnie bardzo korzystne. Pierwsza impreza już za dwa tygodnie to chłopak będzie miał okazję się wykazać. W dniu imprezy pojawił się przed czasem tak jak go prosiłam i nawet filmował przygotowania pary młodej do ceremonii. To będzie dla nich na prawdę cudowna pamiątka. Dobrze, że dałam mu szansę, bo bardzo się stara.

Pierwsze nagrywanie przez tego młodego człowieka było doskonałe i dzięki temu zapewnił sobie stałą współpracę z moją firmą. Wynajmuję go cały czas i dobrze nam się razem pracuje. To pracowity i rzetelny chłopak. Cenię sobie takich ludzi.

Back To Top