środa, 24 sierpnia, 2022
kask motocyklowy nolan
Motoryzacja

Zlot motocyklistów i bezpieczny kask motocyklowy nolan

Do Bydgoszczy przeprowadziłam się za namową męża ponad cztery lata temu. Na początku bardzo żałowałam swojej decyzji. Byłam zła, tęskniłam za swoim domem rodzinnym, za mamą, siostrami i przyjaciółmi.

Bezpieczny kask motocyklowy nolan był kolorowy

kask motocyklowy nolanBardzo mnie smucił też fakt, że z domku jednorodzinnego musiałam przeprowadzić się do mieszkania w bloku. Po jakimś czasie jednak przyzwyczaiłam się i do mieszkania i do samego miasta. Przyszło mi to z łatwością jak tylko znalazłam tutaj pracę i poznałam nowych znajomych i przyjaciół. Pewnego dnia, kiedy mieszkałam tu już około dwóch lat urząd miasta zorganizował zlot motocyklowy. Postanowiliśmy z mężem pójść zobaczyć różne motocykle. Motocyklistów wraz ze swoimi dwoma kółkami było bardzo dużo. A ich wiek zaczynał się od dwudziestu do chyba siedemdziesięciu lat. Mogliśmy tam podziwiać różne motocykle. Były tam choppery, ścigacze, cruisery i inne. Mnie najbardziej podobały się motocykle sportowe czy te tak zwane ścigacze. A najładniejsze były te z szerokimi oponami. Jeden z motocyklistów miał bezpieczny kask motocyklowy nolan, który mienił się wszystkimi barwami tęczy. Inny też miał kask na motor nolan, ale doczepione miał do niego małe, czerwone różki. Mojemu mężowi natomiast najbardziej podobały się stroje dla motocyklistów. U jednego z nich zwrócił uwagę na buty motocyklowe alpinestars, na których były przedstawione cztery pory roku. Rzeczywiście były to jedne z oryginalniejszych butów, jakie widziałam na tym zlocie. Od zlotu mój mąż raz na jakiś czas co chwile powtarza, że chciałby sobie kupić motor i też móc jeździć na takie zloty.

Póki co planuję na jego urodziny wraz z całą rodziną złożyć się na prezent w postaci kursu na prawo jazdy na motocykl. Mam nadzieję, że ucieszy się z takiego prezentu i będzie mógł w niedługim czasie zakupi sobie swój pierwszy motor.

Back To Top