niedziela, 28 sierpnia, 2022
Zakupy

Zmysłowy pomysł na prezent

Często zastanawiamy się jaki prezent kupić na konkretną okazję. Chcąc być oryginalnym warto zastanowić się nad wyborem świeczki zapachowej. Są one idealnym prezentem zarówno na urodziny, walentynki, jak i jako niezobowiązujący podarunek w ramach podziękowania. W sklepach istnieje ogromny wybór świec dekoracyjnych.

Dekoracyjne świece marki yankee candle

marka yankee candle - świeceJedną z najbardziej znanych jest marka yankee candle – świece. Jest to największy producent wyrobów z wosku na świecie. Amerykańska firma zasłynęła tym, że ich wyroby są różnorodne zapachowo oraz wykonane z trwałych materiałów. Od innych marek świec, yankee candle odróżnia intensywność zapachów, bardzo dobra jakość wosku, oraz długość palenia. W swojej ofercie marka posiada ponad 150 różnych zapachów, które powstają z aromatów drzew, owoców, bawełny oraz kwiatów. Przykładem może być bardzo popularny wosk Cherry Blossom, który powstał z połączenia zapachu drzewa sandałowego, bergamotki oraz kwiatu wiśni. Występuje on także w wariancie dużej oraz średniej świeczki w szklanym słoiczku. Jeśli opakowanie świecy nie jest dla nas ciekawe, możemy zdecydować się na kupno samplera, który włożymy w dowolnie przez nas wybraną obudowę, np. sweterek czy metalową oprawkę. Sam producent proponuje różnego rodzaju akcesoria tj. kominki do wosków, nakładki na słoik ze świecą, dyfuzory zapachowe oraz zagaszacze. Wszystko to może uatrakcyjnić nasz prezent.

Firma yankee candle jest nie tylko producentem świec, ale także atrakcyjnych cenowo wosków zapachowych, zapachów samochodowych, sprayów do pomieszczeń. Z szerokiej gamy produktów na pewno znajdziemy coś dla siebie lub dla bliskiej nam osoby. Szybka wysyłka gwarantuje, że świeca dotrze do nas na czas, co sprawi, że staniemy się stałym klientem yankee candle.

Back To Top