wtorek, 23 sierpnia, 2022
meble do salonu
Wyposażenie domu

Zostałam zaproszona na parapetówkę po zakupie mebli do salonu

Dzisiaj jest sobota. Na wieczór jestem umówiona z koleżanką, która kupiła sobie mieszkanie w surowym stanie w nowym budownictwie. Na początku nie mogła nas zaprosić bo budowlańcy wykańczali jej mieszkanie.

Meble do salonu w jasnym kolorze

meble do salonuDzisiaj organizuje parapetówkę. Nowy Sącz o siedemnastej w sobotę jest praktycznie pusty. Więc nie będę musiała stać w korkach. Postanowiłam pojechać wcześniej do galerii żeby kupić jakiś prezent koleżance do nowego mieszkania. Zdecydowałam się na komplet kieliszków. Wybrałam takie duże, pięknie zdobione. Znam gust koleżanki więc jestem pewna, że dokonałam dobrego wyboru. Pojechałam do koleżanki i byłam pierwsza. Mogłam na spokojnie sobie obejrzeć mieszkanie. Meble kuchenne były wykonane bardzo profesjonalnie. Widać, ze materiały, które zostały wykorzystane są wysokiej jakości. Produkcja mebli podobno została wykonana w fabryce w naszej miejscowości. Nie sądziłam, że kuchnie na wymiar mogą być tak pięknie zamontowane i zaprojektowane. Koleżanka miała zagospodarowaną każdą przestrzeń. Wszystkie półki, szafy był wykorzystane w stu procentach. Każda łyżka, patelnia czy pokrywka miała swoje miejsce. Kuchnia była piękna. Zapytałam się o cenę i nie widzę się jak dowiedziałam się, że meble kuchenne były takie drogie. Uważam, że cena jest proporcjonalna do jakości. Następnie przeszłam do salonu. Stylowo wyglądające meble do salonu z Nowego Sącza były jasne. Koleżanka postawiła na jasne kolory bo tak jej doradził projektant wnętrz, z którego usług korzystała. Mieszkanie dzięki temu było przestronne i wydawało się większe. Zdążyłam wszystko obejrzeć i przyszli pozostali nasi znajomi.

Mieszkanie wszystkim się podobało. Koleżanka była bardzo zadowolona. Impreza była udana. Koleżanka dostała sporo prezentów. Siedzieliśmy trochę tańczyliśmy i rozmawialiśmy do rana.

Back To Top